ସ୍ Welcome ାଗତ


ଆମର ତାଲିକା ଆପଣଙ୍କୁ ଏକାଧିକ ବ୍ୟବସାୟ ଯୋଗାଇଥାଏ ଯାହାକି ଆପଣ ସାହାଯ୍ୟ ଆବଶ୍ୟକ କରିପାରନ୍ତି | ଆମେ ୱେବ୍ ସେବା ମଧ୍ୟ ପ୍ରଦାନ କରୁ: ଏଥିରେ ୱେବସାଇଟ୍ ଡିଜାଇନ୍ ସେବା, ପୃଷ୍ଠା ଅପ୍ଟିମାଇଜେସନ୍ ସେବା, SEO ସେବା, କଷ୍ଟମ୍ ସଫ୍ଟୱେର୍ ବିକାଶ ଇତ୍ୟାଦି ଅନ୍ତର୍ଭୁକ୍ତ | ଉପଭୋକ୍ତା ଖାତା ସୃଷ୍ଟି କରିବା, ସୋସିଆଲ ମିଡିଆ ମାର୍କେଟିଂ ଅଭିଯାନ ଏବଂ ଅନ୍ୟାନ୍ୟ ଜିନିଷ ଚଲାଇବା ପାଇଁ ଆପଣ ପରାମର୍ଶ ପାଇଁ ପେସାଦାର ପାଇପାରିବେ | ଆପଣ SEO ସେବାଗୁଡିକୁ ନିଯୁକ୍ତି କରିପାରିବେ ଯାହା ଗୁଗୁଲ, ବିଙ୍ଗ, ୟାହୁ ଏବଂ ଅନ୍ୟାନ୍ୟ ସର୍ଚ୍ଚ ଇଞ୍ଜିନ୍ ପରି ପ୍ରମୁଖ ସର୍ଚ୍ଚ ଇଞ୍ଜିନ୍ ଉପରେ ଆପଣଙ୍କ ୱେବସାଇଟ୍ ସ୍ଥାନିତ କରିବାରେ ସାହାଯ୍ୟ କରିବ | ଆମର ପରାମର୍ଶଦାତାମାନେ ଆପଣଙ୍କୁ ଅନେକ ପ୍ରାସଙ୍ଗିକ କୀ ଶବ୍ଦ ପାଇଁ ର୍ୟାଙ୍କ କରିବାରେ ସାହାଯ୍ୟ କରିପାରିବେ ଏବଂ ଆପଣଙ୍କର ୱେବସାଇଟ୍ ଖୋଜିବାରେ ଲୋକଙ୍କୁ ସାହାଯ୍ୟ କରିପାରିବେ |



ବ୍ୟବସାୟ ଡିରେକ୍ଟୋରୀ |



ବ୍ୟବସାୟ ୱେବସାଇଟ୍ ଡିରେକ୍ଟୋରୀ |

ସର୍ଚ୍ଚ ଇଞ୍ଜିନ୍ ଗୁଡିକ ଜିନିଷଗୁଡିକୁ ଦକ୍ଷତାର ସହିତ ଖୋଜିବା ପାଇଁ ଏହା ସହଜ କରିଦେଇଛି, ଥରେ ଆପଣ ଏକ ସର୍ଚ୍ଚ କରିବା ପରେ ଆପଣ ପ୍ରତ୍ୟେକ ପ୍ରମୁଖ ସର୍ଚ୍ଚ ଇଞ୍ଜିନ୍ ଯେପରିକି ଗୁଗୁଲ୍, ୟାହୁ ଏବଂ ବିଙ୍ଗ ଇତ୍ୟାଦିରେ ଲକ୍ଷ ଲକ୍ଷ ସନ୍ଧାନ ଫଳାଫଳ ପାଇବାକୁ ସକ୍ଷମ ଅଟନ୍ତି ଏହା ଏକ ବ୍ୟବସାୟ, ସେବା କିମ୍ବା ଖୋଜିବାରେ ସାହାଯ୍ୟ କରେ | ଏକ ଉତ୍ପାଦ ଯାହା ଲୋକମାନେ କିଣିବାକୁ ଚାହିଁପାରନ୍ତି |

ଆମର ତାଲିକା ବ୍ୟବସାୟ କିମ୍ବା ୱେବସାଇଟ୍ ମାଲିକମାନଙ୍କୁ ଆମର ୱେବସାଇଟ୍ କୁ ଆମର ଡିରେକ୍ଟୋରୀରେ ଯୋଡିବାକୁ ଅନୁମତି ଦିଏ | ଯେତେବେଳେ ଏକ ବ୍ୟବସାୟ ଏକ ଡିରେକ୍ଟୋରୀରେ ଯୋଡାଯାଏ, ଏହା ମୁଖ୍ୟ ୱେବସାଇଟ୍ କୁ ବ୍ୟାକ୍ ଲିଙ୍କ୍ ଭାବରେ କାମ କରେ ଏବଂ ଡୋମେନ୍ ପ୍ରାଧିକରଣକୁ ମଧ୍ୟ ବ increases ାଏ | ସଠିକ୍ SEO ସେବା ବ୍ୟବହାର କରିବା ନିଶ୍ଚିତ କରେ ଯେ ସର୍ଚ୍ଚ ଇଞ୍ଜିନ୍ ଫଳାଫଳ ଦୃଷ୍ଟିରୁ ତୁମେ ତୁମର ପ୍ରତିଯୋଗୀଠାରୁ ଅଧିକ ପାଇବାକୁ ସକ୍ଷମ |

ସେଠାରେ ଅନେକ SEO କାରକ ଅଛି ଯାହା ୱେବସାଇଟ୍ ଗୁଡିକ ସର୍ଚ୍ଚ ଇଞ୍ଜିନରେ ଉଚ୍ଚ ମାନ୍ୟତା ପାଇବାକୁ ସକ୍ଷମ ହେବା ନିଶ୍ଚିତ କରିବାକୁ ପଡିବ | ଏକ ୱେବସାଇଟ୍ ଏହାର ୱେବସାଇଟକୁ ଅପ୍ଟିମାଇଜ୍ କରିବାରେ ଅଧିକ ସଂଖ୍ୟକ ଫ୍ୟାକ୍ଟର୍, ପ୍ରତିଯୋଗୀମାନଙ୍କ ଅପେକ୍ଷା ଅଧିକ ପାଇବାକୁ ସକ୍ଷମ ହୁଏ | SEO ସେବା ବ୍ୟବହାର କରି, ତୁମ ବିଷୟରେ ଏହା ବିଷୟରେ ସଠିକ୍ ଜ୍ଞାନ ରହିବା ଜରୁରୀ | ଆମର ତାଲିକା ଆପଣଙ୍କୁ SEO ପ୍ରଫେସନାଲମାନଙ୍କ ସହିତ ଯୋଗାଇଥାଏ ଯାହା ଆପଣଙ୍କୁ SEO ପରାମର୍ଶ ଏବଂ SEO ସେବାରେ ସାହାଯ୍ୟ କରିପାରିବ ଯାହା ସର୍ଚ୍ଚ ଇଞ୍ଜିନ୍ ଫଳାଫଳଗୁଡିକରେ ଆପଣଙ୍କ ୱେବସାଇଟକୁ ଉଚ୍ଚ ମାନ୍ୟତା ଦେବାରେ ସାହାଯ୍ୟ କରିବ | ଆପଣ ଏକ ୱେବସାଇଟ୍ ଆରମ୍ଭ କରିବାକୁ ଯୋଜନା କରୁଛନ୍ତି କିମ୍ୱା ପୂର୍ବରୁ ଏକ ୱେବସାଇଟ୍ ଅଛି କିନ୍ତୁ ଅପ୍ଟିମାଇଜେସନ୍ ଆବଶ୍ୟକ କରନ୍ତି, ଡିରେକ୍ଟୋରୀ ତାଲିକାରୁ ଜଣେ ବୃତ୍ତିଗତ ନିଯୁକ୍ତି ସର୍ବୋତ୍ତମ ବିକଳ୍ପ |





ବ୍ୟବସାୟ ୱେବସାଇଟ୍ ଡିଜାଇନ୍ |



ଡିରେକ୍ଟୋରୀ

ବ୍ୟବସାୟ ଡିରେକ୍ଟୋରୀ |



ୱେବସାଇଟ୍ Seo ବିଷୟରେ ଅଧିକ ଜାଣନ୍ତୁ |

SEO (ସର୍ଚ୍ଚ ଇଞ୍ଜିନ୍ ଅପ୍ଟିମାଇଜେସନ୍) ପ୍ରକ୍ରିୟା ହେଉଛି ପ୍ରତିଦ୍ୱନ୍ଦ୍ୱୀ ସାଇଟ ଅପେକ୍ଷା ଅଧିକ କାରଣ ଏବଂ ଭଲ କାରଣକୁ ଆଚ୍ଛାଦନ କରିବାର ଉପାୟ |

SEO ଅନଲାଇନ୍ |


କମ୍ପ୍ୟୁଟର ସେବା



ଡେସ୍କଟପ୍, ଲାପଟପ୍ ଏବଂ ହ୍ୟାଣ୍ଡହେଲ୍ଡ ଡିଭାଇସ୍ |

ଆଧୁନିକ କମ୍ପ୍ୟୁଟର ଏବଂ ଗ୍ୟାଜେଟଗୁଡିକ ପ୍ରାୟ ଦ daily ନିକ ଅଦ୍ୟତନ କରି ଚାଲିଥାଏ, କମ୍ପ୍ୟୁଟରଗୁଡିକ ବିଭିନ୍ନ ଆକାରରେ ଉପଲବ୍ଧ, ବିଭିନ୍ନ ସଫ୍ଟୱେର୍ ଏବଂ ହାର୍ଡୱେର୍, ଅତିରିକ୍ତ ବ features ଶିଷ୍ଟ୍ୟ ଇତ୍ୟାଦି ସହିତ ଉପଲବ୍ଧ, ଯଦି ଆପଣ ଟେକ୍ନୋଲୋଜି ଦ୍ୱାରା ପ୍ରଦାନ କରାଯାଇଥିବା ସମସ୍ତ ସୁବିଧା ଏବଂ ବ features ଶିଷ୍ଟ୍ୟଗୁଡିକ ବ୍ୟବହାର କରିବାକୁ ଚାହୁଁଛନ୍ତି ତେବେ ସମୟ ସହିତ ଅପଡେଟ୍ ହେବା ଗୁରୁତ୍ୱପୂର୍ଣ୍ଣ |

ବିଭିନ୍ନ ଡିଭାଇସର ରେଜୋଲୁସନକୁ ବିଚାରକୁ ନେଇ, ଏହା ଗୁରୁତ୍ୱପୂର୍ଣ୍ଣ ଯେ ସମସ୍ତ ଡିଭାଇସକୁ ଫିଟ୍ କରିବା ପାଇଁ ଏକ ୱେବସାଇଟ୍ ନିଜକୁ ଅପ୍ଟିମାଇଜ୍ କରିବାକୁ ପଡିବ ଏବଂ ଗୋଟିଏ ପ୍ରକାର ପାଇଁ ନିର୍ଦ୍ଦିଷ୍ଟ ନୁହେଁ | ଏହା ଏକ ୱେବସାଇଟ୍ ର କୋଡିଂର ଏକ ଗୁରୁତ୍ୱପୂର୍ଣ୍ଣ ଅଂଶ, ଯେଉଁଠାରେ ଏହା ୱେବସାଇଟ୍ କୁ ପ୍ରତ୍ୟେକ ଡିଭାଇସ୍ ସହିତ ସୁସଙ୍ଗତ କରିଥାଏ, ଏହାକୁ ଶୀଘ୍ର ଏବଂ ପ୍ରତିକ୍ରିୟାଶୀଳ କରିଥାଏ ଏବଂ କୋଡିଂକୁ ସଫା ରଖେ |

କମ୍ପ୍ୟୁଟର ସେବାଗୁଡିକ ମରାମତି ସେବା, ରକ୍ଷଣାବେକ୍ଷଣ, ଅଦ୍ୟତନ ଏବଂ ଅପଗ୍ରେଡ୍ ମଧ୍ୟ ଅନ୍ତର୍ଭୂକ୍ତ କରେ ଯାହା ନିଶ୍ଚିତ କରେ ଯେ ଏକ କମ୍ପ୍ୟୁଟର ସମ୍ପୂର୍ଣ୍ଣ ରୂପେ କାର୍ଯ୍ୟ ଜାରି ରଖିବ | ଆମର ଡିରେକ୍ଟୋରୀ ଆପଣଙ୍କୁ ବିଶେଷଜ୍ଞମାନଙ୍କ ସହିତ ଯୋଗାଇଥାଏ ଯାହା ଆପଣଙ୍କୁ କମ୍ପ୍ୟୁଟର ମରାମତି ସମାଧାନ, ସମସ୍ୟା, ଅପଗ୍ରେଡ୍, କମ୍ପ୍ୟୁଟରର ଗତି ବ increase ାଇବାକୁ ଏବଂ ଅନ୍ୟାନ୍ୟ ଆବଶ୍ୟକତା ପୂରଣ କରିବାରେ ପରାମର୍ଶ ଦେଇପାରେ |



କମ୍ପ୍ୟୁଟର ବିଷୟରେ ଅଧିକ |




ଡେସ୍କଟପ୍ ଏବଂ ଲାପଟପ୍ କମ୍ପ୍ୟୁଟରଗୁଡିକ |



କମ୍ପ୍ୟୁଟର ସେବା

ହ୍ୟାଣ୍ଡହେଲ୍ଡ ଏବଂ ଛୋଟ ଉପକରଣଗୁଡ଼ିକ |


ସେବାଗୁଡିକ



କମ୍ପ୍ୟୁଟର ମରାମତି |


ଯେତେବେଳେ ଆପଣ ହାର୍ଡୱେୟାର କିମ୍ବା ସଫ୍ଟୱେୟାରରେ ସମସ୍ୟା ହେତୁ କମ୍ପ୍ୟୁଟରରେ ସମସ୍ୟା ଦେଖିବା ଆରମ୍ଭ କରନ୍ତି ସେତେବେଳେ କମ୍ପ୍ୟୁଟର ମରାମତି ସେବା ଆବଶ୍ୟକ |


କମ୍ପ୍ୟୁଟର ଅପଗ୍ରେଡ୍ |


ହାର୍ଡ ଡ୍ରାଇଭ, ରାମ, ଗ୍ରାଫିକ୍ସ କାର୍ଡ ଇତ୍ୟାଦି କିମ୍ବା ସଫ୍ଟୱେୟାର ଅପଗ୍ରେଡ୍ ଯେପରିକି ୱିଣ୍ଡୋ, ମିଡିଆ ଫାଇଲ୍ ଇତ୍ୟାଦି ଯୋଡିବା କିମ୍ବା ଅପଗ୍ରେଡ୍ କରିବା ଗୁରୁତ୍ୱପୂର୍ଣ୍ଣ କାରଣ ସେମାନେ ଏକ କମ୍ପ୍ୟୁଟରକୁ ସମ୍ପୂର୍ଣ୍ଣ ରୂପେ ଚଳାଇବାରେ ସାହାଯ୍ୟ କରନ୍ତି |


କମ୍ପ୍ୟୁଟର ରକ୍ଷଣାବେକ୍ଷଣ |


କମ୍ପ୍ୟୁଟର ଏକ ଇଲେକ୍ଟ୍ରୋନିକ୍ ଉପକରଣ ଏବଂ ଅନ୍ୟ କ device ଣସି ଉପକରଣ ସହିତ ସମାନ, ଏହା ମଧ୍ୟ ନିୟମିତ ରକ୍ଷଣାବେକ୍ଷଣ ଆବଶ୍ୟକ କରେ | ଏହା କମ୍ପ୍ୟୁଟରର ଗତି ବ to ାଇବା ପାଇଁ ହାର୍ଡୱେର୍ ଏବଂ ସଫ୍ଟୱେର୍ ସଫା କରିବା, ଗୁରୁତ୍ୱପୂର୍ଣ୍ଣ ହେଲେ ସେଗୁଡ଼ିକୁ ଅପଗ୍ରେଡ୍ କରିବା ଇତ୍ୟାଦି କୁ ବୁ .ାଏ |


କମ୍ପ୍ୟୁଟର ମରାମତି ପରାମର୍ଶ |


ଆପଣ ନିଜେ ନିଜ ସମସ୍ୟାରୁ ମୁକ୍ତି ପାଇବାକୁ ଚିନ୍ତା କରିପାରନ୍ତି, କିନ୍ତୁ ପ୍ରଫେସନାଲମାନଙ୍କୁ ନିଯୁକ୍ତି ଦେବା ପାଇଁ ପରାମର୍ଶ ଦିଆଯାଇଛି ଯାହା ଏହି ସମସ୍ୟାରୁ ମୁକ୍ତି ପାଇବା ପାଇଁ ଆପଣଙ୍କୁ ଆବଶ୍ୟକୀୟ ସୂଚନା ଏବଂ ସେବା ଯୋଗାଇପାରେ |


ବ୍ୟବସାୟ କିମ୍ବା ସେବା ଡିରେକ୍ଟୋରୀ ତାଲିକା |

ଆମର ଡିରେକ୍ଟୋରୀ ପ୍ରଫେସନାଲ ଏବଂ ବିଶେଷଜ୍ଞମାନଙ୍କର ଏକ ତାଲିକା ସଂକଳନ କରେ ଯାହା ଆପଣଙ୍କୁ ଆପଣଙ୍କର ସମସ୍ୟାର ସମାଧାନ ପ୍ରଦାନ କରିପାରିବ, ଆପଣଙ୍କ ବ୍ୟବସାୟକୁ ସଫଳତାର ସହ ଚଳାଇବାରେ ସାହାଯ୍ୟ କରିପାରିବ ଏବଂ ପରାମର୍ଶ ପ୍ରଦାନ କରିପାରିବ |

ଆମ ସହିତ ଯୋଗାଯୋଗ କରନ୍ତୁ |


ୱେବସାଇଟ୍ ସେବାଗୁଡିକ |


ଏକ ୱେବସାଇଟ୍ ସୃଷ୍ଟି କରିବା |

ୱେବସାଇଟ୍ ହେଉଛି ଏକ ବ୍ୟବସାୟର ଏକ ଅନଲାଇନ୍ ପ୍ରତିନିଧିତ୍ୱ; ଏହା HTML, CSS, JavaScript, PHP, ଇତ୍ୟାଦି ମ basic ଳିକ କୋଡିଂ ଭାଷା ବ୍ୟବହାର କରି ସୃଷ୍ଟି ହୋଇଛି | ସର୍ଚ୍ଚ ଇଞ୍ଜିନ୍ ବନ୍ଧୁତ୍ୱପୂର୍ଣ୍ଣ ୱେବସାଇଟ୍ |

ଏକ ୱେବସାଇଟ୍ ରେ, ପ୍ରତିଛବି, ଭିଡିଓ ଏବଂ ବିଷୟବସ୍ତୁ ହେଉଛି ସେହି ଜିନିଷ ଯାହା ୱେବସାଇଟରେ ଦୃଶ୍ୟମାନ ହୁଏ | ଏହା ବ୍ୟତୀତ, ଅନ୍ୟାନ୍ୟ ଜିନିଷ ଯାହାକୁ ଆପଣ ଏକ ୱେବସାଇଟରେ ପାଇଥା’ନ୍ତି, ମ basic ଳିକ କୋଡିଂ ଭାଷା ବ୍ୟବହାର କରି ସୃଷ୍ଟି ହୋଇଥାଏ | ଅନ୍ଲାଇନ୍ରେ CMS ପ୍ଲାଟଫର୍ମ କିମ୍ବା ୱେବସାଇଟ୍ ବିଲଡର୍ସ ଖୋଜିବାର ବିକଳ୍ପ ଅଛି ଯାହା ଆପଣଙ୍କୁ ସହଜରେ ଏକ ୱେବସାଇଟ୍ ତିଆରି କିମ୍ବା ଡିଜାଇନ୍ କରିବାରେ ସାହାଯ୍ୟ କରିପାରିବ | ତଥାପି, ଏହି ଟେମ୍ପଲେଟ୍ ଡିଜାଇନ୍ ଗୁଡିକ ମଧ୍ୟ ମ basic ଳିକ କୋଡିଂ ଭାଷା ବ୍ୟବହାର କରି ସୃଷ୍ଟି ହୋଇଛି ଏବଂ ଆପଣ ଆପଣଙ୍କର ଆବଶ୍ୟକତା ଅନୁଯାୟୀ ଟେମ୍ପଲେଟ୍ଗୁଡ଼ିକୁ ମଧ୍ୟ ଏଡିଟ୍ କରିପାରିବେ | ବ୍ୟବହୃତ କୋଡିଂ ଭାଷାଗୁଡ଼ିକର ମିଶ୍ରଣ କ any ଣସି ତ୍ରୁଟି ଘଟାଇବ ନାହିଁ କିମ୍ବା ପୃଷ୍ଠା ଲୋଡ୍ ସ୍ପିଡ୍ ହ୍ରାସ କରିବ ନାହିଁ, ଏହା ଏକ ଚିନ୍ତାର ବିଷୟ |

ସେଠାରେ ଦୁଇ ପ୍ରକାରର ୱେବସାଇଟ୍ ଅଛି ଯାହା

ଷ୍ଟାଟିକ୍ ସାଇଟ୍ ସୃଷ୍ଟି କରାଯାଇପାରିବ - ଏଗୁଡ଼ିକ ସାଧାରଣତ a ଏକ ସ୍ଥିର କିମ୍ବା ସ୍ଥିର ବିଷୟବସ୍ତୁ ସହିତ ଏକକ ପୃଷ୍ଠା ୱେବସାଇଟ୍ | ୱେବସାଇଟରେ ଥିବା ବିଷୟବସ୍ତୁ କେବଳ ଯେତେବେଳେ ମାନୁଆଲୀ ଏଡିଟ୍ ହୁଏ ସେତେବେଳେ ପରିବର୍ତ୍ତନ ହୁଏ |

ଡାଇନାମିକ୍ ସାଇଟ୍ - ଏଗୁଡ଼ିକ ହେଉଛି ୱେବସାଇଟ୍ ଯାହା ଡାଟାବେସ୍ ଚାଳିତ, ଯାହା ୱେବସାଇଟରେ ବିଷୟବସ୍ତୁ କିମ୍ବା ପୃଷ୍ଠା ଯୋଡିବା ପରେ ସ୍ୱୟଂଚାଳିତ ଭାବରେ ଅପଡେଟ୍ ହୋଇଯାଏ | ୱେବସାଇଟ୍ ଅଧିକ ଉପଭୋକ୍ତା-ଇଣ୍ଟରାକ୍ଟିଭ୍ ଏବଂ ଅଧିକ ସର୍ଚ୍ଚ ଇଞ୍ଜିନ୍ ଅନୁକୂଳ ବୋଲି ବିବେଚନା କରାଯାଏ |



ୱେବସାଇଟ୍ ବିଷୟରେ ଅଧିକ |




HTML5, CSS, PHP, JS କୋଡିଂ |



ୱେବସାଇଟ୍

SEO ପାଇଁ କୋଡିଂ ଅପ୍ଟିମାଇଜେସନ୍ |



ପରାମର୍ଶ |

ଘଣ୍ଟା ପ୍ରତି $ 49.00 |

ଯୋଗାଯୋଗ କରନ୍ତୁ |

  • ଡୋମେନ୍
  • ହୋଷ୍ଟିଂ
  • କୋଡିଂ
  • ଅପ୍ଟିମାଇଜେସନ୍
  • SEO


ଡିଜାଇନ୍ |

ପ୍ରୋଜେକ୍ଟ ପ୍ରତି ମୂଲ୍ୟ

ଯୋଗାଯୋଗ କରନ୍ତୁ |

  • HTML
  • CSS
  • ପ୍ରତିଛବିଗୁଡିକ
  • ଫର୍ମଗୁଡିକ
  • ମାନଚିତ୍ରଗୁଡିକ


ବିକାଶ

ପ୍ରୋଜେକ୍ଟ ପ୍ରତି ମୂଲ୍ୟ

ଯୋଗାଯୋଗ କରନ୍ତୁ |

  • HTML5
  • ଡିରେକ୍ଟୋରୀ
  • ଆନାଲିଟିକ୍ସ |
  • ଅପ୍ଟିମାଇଜେସନ୍
  • କୋଡିଂ


SEO

ପ୍ୟାକେଜ୍ ମୂଲ୍ୟ

ଅଧିକ ...

  • ଅନପେଜ୍ SEO |
  • ଉପସ୍ଥାପନା |
  • ଶବ୍ଦଗୁଡ଼ିକ
  • ବ୍ୟାକ୍ ଲିଙ୍କ୍ |
  • ଅପ୍ଟିମାଇଜେସନ୍


ଆପଣ ଏକ ପରାମର୍ଶ ଆବଶ୍ୟକ କରନ୍ତି କି?

ପ୍ରକ୍ରିୟା ଏବଂ ସମ୍ଭାବନା କ’ଣ ସ୍ପଷ୍ଟ ଭାବରେ ଜାଣିବା ସଠିକ୍ ପସନ୍ଦ ସହିତ ଟଙ୍କା ଏବଂ ସମୟ ସଞ୍ଚୟ କରିବାରେ ସାହାଯ୍ୟ କରିଥାଏ |



SEO



ସର୍ଚ୍ଚ ଇଞ୍ଜିନ୍ ଅପ୍ଟିମାଇଜେସନ୍ |

SEO ସର୍ଚ୍ଚ ଇଞ୍ଜିନ୍ ଅପ୍ଟିମାଇଜେସନ୍ କୁ ବୁ; ାଏ | ସର୍ଚ୍ଚ ଇଞ୍ଜିନରେ ଏକ ୱେବସାଇଟ୍ ର୍ୟାଙ୍କିଙ୍ଗର ଏହା ହେଉଛି ଅବିଚ୍ଛେଦ୍ୟ ଅଙ୍ଗ | ଏକ ୱେବସାଇଟ୍ SEO ବନ୍ଧୁତ୍ୱପୂର୍ଣ୍ଣ କରିବାକୁ ଅନେକ ପଦକ୍ଷେପ ଅଛି; ଏହା ଏକ ଡୋମେନ୍ କିଣିବା ଠାରୁ ଆରମ୍ଭ ହୁଏ, ଏକ ହୋଷ୍ଟିଂ ସର୍ଭର ପାଇବା ଦ୍ୱାରା ଏହା ପ୍ରଦାନ କରୁଥିବା ବ features ଶିଷ୍ଟ୍ୟ ଏବଂ ସୁବିଧା ଖୋଜ ଏବଂ ପରିଷ୍କାର ଏବଂ ବ valid ଧ କୋଡିଂ ସହିତ ଏକ ୱେବସାଇଟ୍ ସୃଷ୍ଟି କରେ |

ପରିଷ୍କାର ଏବଂ ବ valid ଧ କୋଡିଂ ପାଇବାକୁ, ଆପଣଙ୍କୁ କୋଡିଂ ବିଷୟରେ ଜ୍ଞାନ ଥିବା ଆବଶ୍ୟକ କିମ୍ବା ଦ୍ରୁତ ଲୋଡିଂ ୱେବସାଇଟ୍ ସୃଷ୍ଟି କରିବାକୁ ଏକ ବିଶେଷଜ୍ଞ କୋଡର୍ ଖୋଜିବା ଆବଶ୍ୟକ ଯାହାକି ସର୍ଚ୍ଚ ଇଞ୍ଜିନ୍ ବନ୍ଧୁତ୍ୱପୂର୍ଣ୍ଣ ଏବଂ ଉପଭୋକ୍ତାମାନଙ୍କ ପାଇଁ ଇଣ୍ଟରାକ୍ଟିଭ୍ | SEO ଗୁରୁତ୍ୱପୂର୍ଣ୍ଣ କାରଣ ଏହା ଏକ ୱେବସାଇଟ୍ ପ୍ରାସଙ୍ଗିକ କରିଥାଏ ଏବଂ ଏହାକୁ ଉତ୍ତମ ସନ୍ଧାନ ଫଳାଫଳ ପାଇବାକୁ ଅନୁମତି ଦିଏ |

ଦୁଇ ପ୍ରକାରର SEO ଅଛି -



ଆଭ୍ୟନ୍ତରୀଣ SEO |

ଏହା ଆପଣଙ୍କର ୱେବସାଇଟ୍ ରେ ଥିବା ଫାଇଲ, ବିଷୟବସ୍ତୁ ଏବଂ ମିଡିଆକୁ ଅପ୍ଟିମାଇଜ୍ କରିବା ସହିତ ଏଥିରେ ଅନପେଜ୍ ଅପ୍ଟିମାଇଜେସନ୍, ବିଷୟବସ୍ତୁ ଏବଂ ଟ୍ୟାଗ୍ ଯୋଡିବା ଇତ୍ୟାଦି ଅନ୍ତର୍ଭୁକ୍ତ କରେ |



ବାହ୍ୟ SEO |

ଲିଙ୍କ୍ ବିଲଡିଂ, ବ୍ୟାକ୍ ଲିଙ୍କ୍ ଦାଖଲ, ଡିରେକ୍ଟୋରୀ ତାଲିକା ଦାଖଲ ଇତ୍ୟାଦି ବାହ୍ୟ SEO ର ଏକ ଅଂଶ | ଏହା ସର୍ଚ୍ଚ ଇଞ୍ଜିନ୍ ଉପରେ ପ୍ରାଧିକରଣ ଏବଂ ଉଚ୍ଚ ମାନ୍ୟତା ସୃଷ୍ଟି କରିବାକୁ ଏକ ୱେବସାଇଟ୍ କୁ ସାହାଯ୍ୟ କରେ |




SEO ବିଷୟରେ ଅଧିକ |





ଅପ୍ଟିମାଇଜଡ୍ କୋଡ୍ ଏବଂ ଆବଶ୍ୟକୀୟ ଟ୍ୟାଗ୍ |



SEO

ସ୍ଥାନୀୟ ତାଲିକା, ପରିଦର୍ଶକ, ବ୍ୟାକ୍ ଲିଙ୍କ୍ |




SEO ପରାମର୍ଶ ଆବଶ୍ୟକ କରନ୍ତି କି?

SEO ବିଷୟରେ ସନ୍ଧାନ ସୂଚନା (ସର୍ଚ୍ଚ ଇଞ୍ଜିନ୍ ଅପ୍ଟିମାଇଜେସନ୍) ସଠିକ୍ ପଥରୁ ଆରମ୍ଭ କରିବାରେ ସାହାଯ୍ୟ କରେ |

ଆମ ସହିତ ଯୋଗାଯୋଗ କରନ୍ତୁ |


ସର୍ଚ୍ଚ ଇଞ୍ଜିନ୍ ଦାଖଲ |



ସର୍ଚ୍ଚ ଇଞ୍ଜିନ୍ ଏବଂ ଡିରେକ୍ଟୋରୀ ଉପସ୍ଥାପନା |

ଏକ ୱେବସାଇଟ୍ ୱାର୍ଲ୍ଡ ୱାଇଡ୍ ୱେବ୍ ର ଏକ ଅଂଶ ହେବା ଏବଂ ସନ୍ଧାନ ଫଳାଫଳରେ ଦେଖାଯିବା ପାଇଁ ସର୍ଚ୍ଚ ଇଞ୍ଜିନ୍ ଏବଂ ଡିରେକ୍ଟୋରୀ ତାଲିକାରେ URL ଦାଖଲ କରିବା ଜରୁରୀ | ସର୍ଚ୍ଚ ଇଞ୍ଜିନ୍ ଏବଂ ଡିରେକ୍ଟୋରୀଗୁଡିକ ସାଇଟ୍ ଫିଡ୍ ସବମିସନ ପାଇଁ ମଧ୍ୟ ବ୍ୟବହୃତ ହୁଏ | ଡୋମେନ୍ ଅଥରିଟି ଗଠନ ଏବଂ ଆପଣଙ୍କ ୱେବସାଇଟ୍ କୁ ଲୋକପ୍ରିୟ କରାଇବା ପାଇଁ ଡିରେକ୍ଟୋରୀ ସବମିସନ୍ ଏବଂ ସର୍ଚ୍ଚ ଇ engine ୍ଜିନ୍ ସବମିସନଗୁଡିକ ସର୍ବୋତ୍ତମ ରଣନୀତି ଭାବରେ ବିବେଚନା କରାଯାଏ |

ଯେହେତୁ ଆପଣ ଏକ ନୂତନ ୱେବସାଇଟ୍ ସୃଷ୍ଟି କରନ୍ତି ସର୍ଚ୍ଚ ଇଞ୍ଜିନରେ ଆପଣଙ୍କ ସାଇଟ୍ ଦାଖଲ କରିବା ଗୁରୁତ୍ୱପୂର୍ଣ୍ଣ ହୋଇଯାଏ | ସେଠାରେ ଏକ ସର୍ଚ୍ଚ ଇଞ୍ଜିନ୍ ଅଛି ଯାହାକି ପ୍ରତ୍ୟେକ ନୂତନ ୱେବ୍ ପୃଷ୍ଠା ପାଇଁ ନିୟମିତ ଉପସ୍ଥାପନା ଆବଶ୍ୟକ କରେ ଯାହାକୁ ତୁମେ ତୁମର ୱେବସାଇଟ୍ ରେ ଯୋଡିଥାଅ, ଯେଉଁଠାରେ ଅନ୍ୟ ୱେବସାଇଟ୍ ଅଛି ଯାହା କେବଳ ତୁମର ୱେବସାଇଟ୍ URL ଦାଖଲ କରିବା ଆବଶ୍ୟକ କରେ ଏବଂ ସେଗୁଡ଼ିକ ସ୍ୱୟଂଚାଳିତ ଭାବରେ ଦାଖଲ କରିବା ପାଇଁ ପୃଷ୍ଠାଗୁଡ଼ିକରେ କ୍ରଲ୍ କରେ | ଡିରେକ୍ଟୋରୀ ଉପସ୍ଥାପନା ବର୍ଗ ଏବଂ ଉପ-ବର୍ଗ ଉପରେ ଆଧାର କରି ବିଭିନ୍ନ ୱେବସାଇଟ୍ କୁ ଆପଣଙ୍କର ୱେବସାଇଟ୍ ଦାଖଲ କରିବାକୁ ବୁ .ାଏ |

ଯେତେବେଳେ ଆପଣଙ୍କର ଏକ ବ୍ୟବସାୟ ଅଛି, ଆପଣ ମ basic ଳିକ କୋଡିଂ ଭାଷା ବ୍ୟବହାର କରି ଏକ ୱେବସାଇଟ୍ ସୃଷ୍ଟି କରନ୍ତି; ଆପଣ ଅପ୍ଟିମାଇଜେସନ୍ ଅଂଶକୁ ଧ୍ୟାନରେ ରଖି ୱେବସାଇଟ୍ ସଂପୂର୍ଣ୍ଣ କରନ୍ତୁ | ସର୍ଚ୍ଚ ଇଞ୍ଜିନ୍ ଫଳାଫଳ ଉପରେ ଅଧିକ ଧ୍ୟାନ ଦେବାକୁ ପରବର୍ତ୍ତୀ ବିଷୟ | ଲିଙ୍କ୍ ବିଲଡିଂ ଏବଂ ବ୍ୟାକ୍ ଲିଙ୍କ୍ ଦାଖଲ ହେଉଛି ବାହ୍ୟ SEO କ que ଶଳ ଯାହାକି ତୁମର ପ୍ରତିଯୋଗୀଙ୍କ ଅପେକ୍ଷା ଉଚ୍ଚ ମାନ୍ୟତା ପାଇବାକୁ ଆପଣଙ୍କର ଉଚ୍ଚ ଡୋମେନ୍ କର୍ତ୍ତୃପକ୍ଷ ଅଛି ବୋଲି ନିଶ୍ଚିତ କରିବାକୁ ଧ୍ୟାନ ଦେବା ଆବଶ୍ୟକ |

ତୁମେ ତୁମର ୱେବସାଇଟ୍ କିମ୍ବା ବ୍ୟବସାୟକୁ ଆମର ଡିରେକ୍ଟୋରୀରେ ସମ୍ପୃକ୍ତ ବର୍ଗ ଏବଂ ଉପ ବର୍ଗରେ ଦାଖଲ କରିବାର ଲାଭ ଉପଭୋଗ କରିପାରିବ, ଯେଉଁଠାରେ ସମ୍ଭାବ୍ୟ ଗ୍ରାହକମାନେ ତୁମର ୱେବସାଇଟ୍ କିମ୍ବା ବ୍ୟବସାୟକୁ ସହଜରେ ପାଇପାରିବେ |



ଉପସ୍ଥାପନା ବିଷୟରେ ଅଧିକ |





ସନ୍ଧାନ ଇଞ୍ଜିନ୍ ଏବଂ ଡିରେକ୍ଟୋରୀଗୁଡିକ |



ସର୍ଚ୍ଚ ଇଞ୍ଜିନ୍ |

ଫିଡ୍ ଇଞ୍ଜିନ୍ ଏବଂ ଫିଡ୍ ଡିରେକ୍ଟୋରୀଗୁଡିକ |




ଇଞ୍ଜିନ ଖୋଜିବା ପାଇଁ ୱେବସାଇଟ୍ ଦାଖଲ |

ସର୍ଚ୍ଚ ଇଞ୍ଜିନ୍ ଏବଂ ଅନଲାଇନ୍ ଡିରେକ୍ଟୋରୀକୁ ଥରେ କିମ୍ବା ସମୟ ଫ୍ରିକ୍ୱେନ୍ସିରେ ୱେବସାଇଟ୍ ଦାଖଲ କରିବାକୁ ଚାହୁଁଛନ୍ତି କି?

ଆଜି ଆମ ସହିତ ଯୋଗାଯୋଗ କରନ୍ତୁ |



ବ୍ୟବସାୟ ୱେବସାଇଟ୍ ଡିରେକ୍ଟୋରୀ ତାଲିକା |


ସୂଚନା, ଲୋଗୋ ଏବଂ ପ୍ରତିଛବି ସହିତ ଇଚ୍ଛିତ ବର୍ଗ ଏବଂ ସବ୍ ବର୍ଗରେ ୱେବସାଇଟ୍ ତାଲିକା ଦାଖଲ କରନ୍ତୁ |



ଆମର ଡିରେକ୍ଟୋରୀକୁ ୱେବସାଇଟ୍ ଦାଖଲ |

ୱେବସାଇଟ୍ ଡିରେକ୍ଟୋରୀକୁ ମାଗଣାରେ ୱେବସାଇଟ୍ ଦାଖଲ କରିବାକୁ ଚାହୁଁଛନ୍ତି କି?

ତାଲିକା ଦାଖଲ କରନ୍ତୁ |