ବ୍ୟବସାୟ ଡିରେକ୍ଟୋରୀ |


ଏହା ଏକ ବ୍ୟବସାୟ ଡିରେକ୍ଟୋରୀ ତାଲିକା, ଯେଉଁଠାରେ ଆପଣ ଏହାକୁ ଏକ ବର୍ଗ କିମ୍ବା ସବ୍ ବର୍ଗରେ ତାଲିକାଭୁକ୍ତ କରିବାକୁ ଆପଣଙ୍କର ୱେବସାଇଟ୍ ଦାଖଲ କରିପାରିବେ | ଏହା ଏକ ମାଗଣା ୱେବସାଇଟ୍ ତାଲିକା ଡିରେକ୍ଟୋରୀ ଯାହା ଆପଣଙ୍କୁ ପ୍ରତିଛବି, ଲୋଗୋ, ସୂଚନା, RSS ଦେୟ ଇତ୍ୟାଦି ସହିତ ଆପଣଙ୍କର ୱେବସାଇଟ୍ ଦାଖଲ କରିବାକୁ ଅନୁମତି ଦିଏ |

ଏହି ତାଲିକାରେ ସମସ୍ତ ପ୍ରକାରର ବ୍ୟବସାୟ ଅନ୍ତର୍ଭୂକ୍ତ ହୁଏ ଯାହାକୁ ଲୋକମାନେ ଖୋଜି ପାରନ୍ତି ଏବଂ ସମ୍ଭାବ୍ୟତା ପାଇବା ପାଇଁ ସହଜ ଏବଂ ପ୍ରଭାବଶାଳୀ ଉପାୟ ମଧ୍ୟରୁ ଗୋଟିଏ | ଆପଣଙ୍କ ବ୍ୟବସାୟ ପାଇଁ ଗ୍ରାହକ |






ବର୍ଗ ଏବଂ ସବ୍ ବର୍ଗଗୁଡିକ |

ବର୍ଣ୍ଣମାଳା






ଡିରେକ୍ଟୋରୀ ତାଲିକା

ବ୍ୟବସାୟ ୱେବସାଇଟ୍ ଡିରେକ୍ଟୋରୀ |

ବ୍ୟବସାୟ ୱେବସାଇଟ୍ ଡିରେକ୍ଟୋରୀ ସିଧାସଳଖ ସେବା ଯୋଗାଇବା ଏବଂ ଉତ୍ପାଦ ବିକ୍ରୟ ସମ୍ବନ୍ଧୀୟ ବ୍ୟବସାୟକୁ ସୂଚିତ କରେ | ଏଥିରେ କମ୍ପ୍ୟୁଟର ମରାମତି ସେବା, ୱେବସାଇଟ୍ ଡିଜାଇନ୍ ସେବା, SEO ସେବା, ଅଟୋମୋବାଇଲ୍ ସେବା, ଭାଷା କୋଡିଂ କ skills ଶଳ, SEM ସେବା ପ୍ରଦାନକାରୀ ଇତ୍ୟାଦି

ଅନ୍ତର୍ଭୁକ୍ତ | ଏହି ତାଲିକାରେ ସବୁଠାରୁ ଲୋକପ୍ରିୟ ବ୍ୟବସାୟ ଅନ୍ତର୍ଭୂକ୍ତ ହୋଇଛି ଯାହାକୁ ଆପଣ ସଠିକ୍ ବୃତ୍ତିଗତ ଖୋଜିବା ପାଇଁ ନିଜ ଅଞ୍ଚଳ ଉପରେ ଆଧାର କରି ସର୍ଟ କରିପାରିବେ | ।



GOOGLE ADS |

ବିଜ୍ଞାପନ ଏବଂ ଆପଣଙ୍କର ୱେବସାଇଟ୍ କୁ ପ୍ରୋତ୍ସାହିତ କରିବା ପାଇଁ ଏହା ଏକ ଗୁରୁତ୍ୱପୂର୍ଣ୍ଣ ଅଂଶ | ଏକ ପ୍ରମୁଖ ସର୍ଚ୍ଚ ଇଞ୍ଜିନ୍ ହୋଇ, ଭ୍ରମଣକାରୀଙ୍କ ପାଇଁ ସବୁଠାରୁ ପ୍ରାସଙ୍ଗିକ ସନ୍ଧାନ ଫଳାଫଳ ପ୍ରଦାନ କରିବାକୁ ଗୁଗୁଲ୍ ସର୍ବୋତ୍ତମ ସର୍ଚ୍ଚ ଇଞ୍ଜିନ୍ ଭାବରେ ବିବେଚନା କରାଯାଏ | ଏକ ୱେବସାଇଟ୍ ର଼୍ୟାଙ୍କିଙ୍ଗ୍ ନିର୍ଣ୍ଣୟ କରିବା ପାଇଁ ଏକ ଜଟିଳ ଆଲଗୋରିଦମ ଅନୁସରଣ କରିବା ବ୍ୟତୀତ ଗୁଗୁଲ୍ ଗୁଗୁଲ୍ ବିଜ୍ଞାପନ ଅଭିଯାନ କରିବାକୁ ୱେବସାଇଟ୍ ମାଲିକମାନଙ୍କୁ ମଧ୍ୟ ପ୍ରଦାନ କରେ | ଅନଲାଇନ୍ ବିଜ୍ଞାପନ ପାଇଁ ଏହା ଏକ ପଦ୍ଧତି ଏବଂ ଏହାକୁ ପେଡ୍ ବିଜ୍ଞାପନ ବୋଲି କୁହାଯାଏ |

ଆମର ବ୍ୟବସାୟ ତାଲିକା ସହିତ, ଆପଣ ପରାମର୍ଶଦାତା ପାଇବାକୁ ସକ୍ଷମ ଅଟନ୍ତି ଯାହା ଆପଣଙ୍କୁ ଗୁଗୁଲ୍ ବିଜ୍ଞାପନ ଅଭିଯାନରେ ସାହାଯ୍ୟ କରିପାରିବ, ସଠିକ୍ କୀ ଶବ୍ଦ ଉଠାଇବ ଏବଂ ଆପଣଙ୍କ ୱେବସାଇଟ୍ କୁ ଅଧିକ ଦକ୍ଷ ଉପାୟରେ ପ୍ରୋତ୍ସାହିତ କରିବ |



Bing

BING ହେଉଛି ଏକ ପ୍ରମୁଖ ସର୍ଚ୍ଚ ଇଞ୍ଜିନ୍, ଯାହା ମାଇକ୍ରୋସଫ୍ଟ ଦ୍ୱାରା ଚାଳିତ | ଏହା ହେଉଛି ସବୁଠାରୁ ଲୋକପ୍ରିୟ ସର୍ଚ୍ଚ ଇଞ୍ଜିନ୍ ଏବଂ ୱେବସାଇଟ୍ ଏହି ସର୍ଚ୍ଚ ଇଞ୍ଜିନ୍ ଉପରେ ଶୀର୍ଷରେ ରହିବାକୁ ଏକ ପ୍ରୟାସ କରିଥାଏ |

ବର୍ତ୍ତମାନ, ଯେପରି ଆମେ ଜାଣୁ ଯେ ପ୍ରତ୍ୟେକ ସର୍ଚ୍ଚ ଇଞ୍ଜିନ୍ ଯେକ any ଣସି ୱେବସାଇଟରେ ର୍ୟାଙ୍କିଙ୍ଗ୍ ପ୍ଲେସମେଣ୍ଟ୍ ନ୍ୟସ୍ତ କରିବାକୁ ଏକ ନିର୍ଦ୍ଦିଷ୍ଟ ନୀତି କିମ୍ବା ଆଲଗୋରିଦମ ଅନୁସରଣ କରେ, ଏହା ଗୁରୁତ୍ୱପୂର୍ଣ୍ଣ ଯେ ଆପଣଙ୍କର ୱେବସାଇଟ୍ ସେଗୁଡିକ ପୂରଣ କରେ | ଆମର ଡିରେକ୍ଟୋରୀରେ ଆମର ପେସାଦାର କିମ୍ବା ବ୍ୟବସାୟ ତାଲିକାଭୁକ୍ତ ଅଛି ଯାହା ତୁମ ୱେବସାଇଟକୁ ଅପ୍ଟିମାଇଜ୍ କରିବାରେ ଏବଂ ସର୍ଚ୍ଚ ଇଞ୍ଜିନ୍ ପାଇଁ ଏହାକୁ ପ୍ରାସଙ୍ଗିକ କରିବାରେ ସାହାଯ୍ୟ କରିପାରିବ ଏବଂ ତୁମର ମାନ୍ୟତା ଅଧିକ ପାଇବ |



ଉଇକିପିଡ଼ିଆ

ଉଇକିପିଡ଼ିଆ ହେଉଛି ଏକ ମାଗଣା ଅନଲାଇନ୍ ଏନସାଇକ୍ଲୋପିଡିଆ ଯାହା ଆପଣଙ୍କୁ ପ୍ରାୟ କିଛି ବିଷୟରେ ସୂଚନା ପ୍ରଦାନ କରିଥାଏ | ଉଇକିପିଡ଼ିଆ ପ୍ରାୟ ସବୁକିଛି ପାଇଁ ଏକ ପୃଥକ ପୃଷ୍ଠା ସୃଷ୍ଟି କରେ ଯାହାକୁ ଆପଣ ଖୋଜି ପାରିବେ | ଉଇକିପିଡ଼ିଆ ପୃଷ୍ଠାଗୁଡ଼ିକରେ ଥିବା ସୂଚନା ସମଗ୍ର ବିଶ୍ୱରେ ସ୍ୱେଚ୍ଛାସେବୀମାନଙ୍କ ଦ୍ୱାରା ପ୍ରସ୍ତୁତ କିମ୍ବା ସମ୍ପାଦିତ ହୋଇଥାଏ |

ଏହି ଡିରେକ୍ଟୋରୀ ତାଲିକା କେବଳ ଆପଣଙ୍କର ୱେବସାଇଟ୍ କୁ ବର୍ଗ ଏବଂ ଉପ-ଶ୍ରେଣୀରେ ଦାଖଲ କରିବା ପାଇଁ ଏକ ମାଧ୍ୟମ ନୁହେଁ ଯାହା ଦ୍ you ାରା ଆପଣ ଆପଣଙ୍କର ବ୍ୟବସାୟ ପାଇଁ ସମ୍ଭାବ୍ୟ ଗ୍ରାହକ ପାଇପାରିବେ, କିନ୍ତୁ ଆପଣ ବ୍ୟବସାୟ ଏବଂ ବୃତ୍ତିଗତମାନଙ୍କର ଏକ ତାଲିକା ମଧ୍ୟ ପାଇପାରିବେ ଯାହା ଆପଣଙ୍କୁ ସଫଳ ହେବାରେ ସାହାଯ୍ୟ କରିପାରିବ |



ଡିରେକ୍ଟୋରୀକୁ ୱେବସାଇଟ୍ ତାଲିକା ଦାଖଲ କରନ୍ତୁ |

ଇମେଜ୍, ସୂଚନା ସହିତ ଇଚ୍ଛିତ ବର୍ଗ ଏବଂ ସବ୍ ବର୍ଗରେ ୱେବସାଇଟ୍ ତାଲିକା ଦାଖଲ କରନ୍ତୁ ...